Tjestenina | GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

Tjestenina

Tjestenina je kategorija koji nudi širok izbor jednog od najpopularnijih priloga na svijetu. Odlikuje se visokim udjelom složenih ugljikohidrata naglašenih neodoljivim okusom koji savršeno nadopunjuje razne umake, salate s povrćem, juhe i jela gotovo svih vrsta. Osim toga, možete se odlučiti i za tjesteninu s visokim udjelom vlakana.

 

Ova kategorija stoga nudi:

  • klasičnu tjesteninu u raznim oblicima od različitih vrsta žitarica (pšenica, raž i ostale)
  • klasičnu tjesteninu s dodatkom superhrane (npr. špinat, spirulina i dr.)
  • tjesteninu od mahunarki koja je bogata proteinima, ali je i izvor vlakana, kao što su leća, grašak ili slanutak
  • niskokaloričnu tjesteninu s gotovo nula udjelom ugljikohidrata, šećera i masti, koja se pravi od konjak brašna, što je čini idealnom opcijom za mršavljenje

Tjesteninu možete kuhati, peći i koristiti za pripremu slanih ili slatkih jela. Bez obzira na to koju tjesteninu odaberete, sve ove vrste bit će ukusna osnova za vaša jela. Štoviše, u slučaju tjestenine od mahunarki ili proteinske tjestenine, sve što trebate učiniti je dodati povrće, začine i malo umaka,i dobili ste kompleksno i ukusno jelo.

Dođite i isprobajte našu bogatu ponudu različitih vrsta tjestenina koje će osvojiti srca i onih najvećih gurmana.

 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 EUR
(8,31 €/ kg)
BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO tjestenina od leće - Fusilli - VanaVita
BIO tjestenina od leće - Fusilli - VanaVita
3,20 EUR
(12,80 €/ kg)
Gluten-free Gnocchi - GymBeam
Gluten-free Gnocchi - GymBeam
2,80 EUR
(7,00 €/ kg)
Tjestenina sa špinatom - GymBeam

Vegan

Tjestenina sa špinatom - GymBeam
2,20 EUR
(7,33 €/ kg)
Tjestenina od slanutka- GymBeam

Vegan

Tjestenina od slanutka- GymBeam
2,40 EUR
(8,00 €/ kg)
Tjestenina od cjelovitog pira - GymBeam

Vegan

Tjestenina od cjelovitog pira - GymBeam
2,10 EUR
(7,00 €/ kg)
Tjestenina od crvene leće - GymBeam

Vegan

Tjestenina od crvene leće - GymBeam
2,40 EUR
(8,00 €/ kg)
Gluten-free Pasta - Špageti - GymBeam

Novo

Gluten-free Pasta - Špageti - GymBeam
2,60 EUR
(6,50 €/ kg)
Proteinska tjestenina - GymBeam
Proteinska tjestenina - GymBeam
2,60 EUR
(8,67 €/ kg)
Tjestenina od graška - GymBeam

Vegan

Tjestenina od graška - GymBeam
2,20 EUR
(7,33 €/ kg)
Rižini rezanci - GymBeam
Rižini rezanci - GymBeam
2,70 EUR
(11,25 €/ kg)
Bezglutenska tjestenina penne - GymBeam
Bezglutenska tjestenina penne - GymBeam
2,40 EUR
(6,00 €/ kg)
Integralni couscous - GymBeam

Vegan

Integralni couscous - GymBeam
2,70 EUR
(5,40 €/ kg)
BIO ZERO Penne - GymBeamTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO ZERO Penne - GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Protein Pasta – Fusilli – VanaVitaTrenutno nije raspoloživo
BIO Protein Pasta – Fusilli – VanaVita
3,80 EUR
(15,20 €/ kg)
BIO Tjestenina od Graška - Fusilli - VanaVitaTrenutno nije raspoloživo
BIO Tjestenina od Graška - Fusilli - VanaVita
2,60 EUR
(10,40 €/ kg)
BIO Zero Noodles 385 g – GymBeamTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Zero Spaghetti 385 g – GymBeamTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Zero Spaghetti 385 g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
Integralni bulgur - GymBeamTrenutno nije raspoloživo

Vegan

Integralni bulgur - GymBeam
Od2,40 EUR
(4,80 €/ kg)

Stavke 1-22 od 22