Ostali sastojci za kuhanje | GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

Ostali sastojci za kuhanje

Ostali sastojci za kuhanje su kategorija za one koji su u potrazi za uobičajenim sastojcima za kuhanje koji se koriste u kuhinji ili njihovim raznim alternativama. Koristeći ove proizvode, možete otkriti nove okuse, uživati u svojim tradicionalnim receptima i dovesti svoja slana ili slatka jela do savršenstva. Na primjer, pokušajte zamijeniti ulje ili tradicionalni maslac za čisti ghee maslac. To čini izvrsnu alternativu za ljude koji imaju problema s netolerancijom na laktozu. Može se koristiti za kuhanje, pečenje ili roštilj.

Štoviše, svi ljubitelji maslaca od kikirikija također će cijeniti njegov  oblik u prahu, koji ima manje kalorija i ukusan je izvor proteina. Međutim, ova kategorija nudi uistinu širok izbor proizvoda, tako da izbor ovisi isključivo o vašim okusnim pupoljcima. Ovdje možete lako pronaći, na primjer, sastojke za pečenje ili za izradu kolača, slastica, smoothieja ili kaše za doručak. Začini prikladni za slana jela, salate, juhe, meso ili njegove biljne alternative također nisu iznimka.

Otkrijte našu široku paletu drugih sastojaka za kuhanje i podignite svoja jela na potpuno novu razinu.

 
Ksantanska guma - GymBeam

Vegan

Ksantanska guma - GymBeam
3,60 EUR
(36,00 €/ kg)
Flavour Drops - GymBeam

DO -34%

Vegan

Flavour Drops - GymBeam
2,95 EUR
(98,33 €/ l)
Kikiriki maslac u prahu - GymBeam

Vegan

Kikiriki maslac u prahu - GymBeam
11,50 EUR
(60,53 €/ kg)
Bio kakao prah - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

Bio kakao prah - VanaVita
5,55 EUR
(22,20 €/ kg)
Čisti Ghee Maslac - GymBeam
Čisti Ghee Maslac - GymBeam
21,95 EUR
(21,95 €/ l)
BIO kakao maslac - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kakao maslac - VanaVita
15,95 EUR
(63,80 €/ kg)
Ružičasta Himalajska Sol 500g - fina - GymBeam

Vegan

Ružičasta Himalajska Sol 500g - fina - GymBeam
1,70 EUR
(3,40 €/ kg)
Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson

Novo

Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson
53,95 EUR
(158,68 €/ kg)
Pasta od datulja - GymBeam

Vegan

Pasta od datulja - GymBeam
4,80 EUR
(4,80 €/ kg)
Chocolate Drops - GymBeam
Chocolate Drops - GymBeam
14,50 EUR
(48,33 €/ kg)
Crna himalajska sol 500 g - Fina - GymBeam

Vegan

Crna himalajska sol 500 g - Fina - GymBeam
2,40 EUR
(4,80 €/ kg)
Keltska morska sol - GymBeam

Vegan

Keltska morska sol - GymBeam
7,50 EUR
(15,00 €/ kg)
BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam

BIO

BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam
16,50 EUR
(33,00 €/ kg)
Prehrambeni kvasac - GymBeam

Vegan

Prehrambeni kvasac - GymBeam
3,80 EUR
(25,33 €/ kg)
Kokosova krema – GymBeam

Vegan

Kokosova krema – GymBeam
6,95 EUR
(19,86 €/ kg)
Tapioka Perle - GymBeam

Vegan

Tapioka Perle - GymBeam
3,80 EUR
(7,60 €/ kg)
BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita
3,20 EUR
(8,00 €/ l)
BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam
3,95 EUR
(39,50 €/ kg)
Povrtni temeljac u prahu - GymBeam

Vegan

Povrtni temeljac u prahu - GymBeam
7,50 EUR
(37,50 €/ kg)
BIO jabučni ocat – GymBeam

BIO

Vegan

BIO jabučni ocat – GymBeam
4,60 EUR
(9,20 €/ l)
Džem od maline - Xucker

Vegan

Džem od maline - Xucker
6,95 EUR
(31,59 €/ kg)
BIO ribani kokos - GymBeam
BIO ribani kokos - GymBeam
6,95 EUR
(23,17 €/ kg)
Miso pasta - GymBeam

Vegan

Miso pasta - GymBeam
5,95 EUR
(21,64 €/ kg)
BIO Prašak za pecivo - GymBeam

BIO

BIO Prašak za pecivo - GymBeam
3,10 EUR
(20,67 €/ kg)
Stavke 1-24 od 43