GymBeam Bio - GymBeam Bio Proizvodi bez glutena | GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

GymBeam Bio Proizvodi bez glutena

BIO konopljine sjemenke - oljuštene - VanaVita

DO -20%

BIO konopljine sjemenke - oljuštene - VanaVita
6,00 EUR
(24,00 €/ kg)
BIO Zrna kakaa - VanaVita

POPUST -15%

BIO Zrna kakaa - VanaVita
8,95 EUR
(35,80 €/ kg)
BIO Banana u Prahu 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Banana u Prahu 200 g - GymBeam
6,95 EUR
(34,75 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Tahini - GymBeam
Od5,50 EUR
(18,33 €/ kg)
BIO Ginger shot s matcha čajem - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

BIO Ginger shot s matcha čajem - VanaVita
Od2,10 EUR
(35,00 €/ l)
BIO Ginger shot s aronijom - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

BIO Ginger shot s aronijom - VanaVita
Od2,10 EUR
(35,00 €/ l)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 EUR
(8,31 €/ kg)
BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO maslac od badema - VanaVita

BIO

Vegan

BIO maslac od badema - VanaVita
Od18,95 EUR
(55,74 €/ kg)
BIO sok od Sicilijanskog limuna - GymBeam

POPUST -20%

BIO sok od Sicilijanskog limuna - GymBeam
Od2,55 EUR
(10,20 €/ l)
BIO kakao maslac - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kakao maslac - VanaVita
15,95 EUR
(63,80 €/ kg)
BIO Kikiriki Maslac - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kikiriki Maslac - VanaVita
Od7,95 EUR
(23,38 €/ kg)
BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Vegan Protein Bar - VanaVita
Od1,80 EUR
(36,00 €/ kg)
BIO sirup od agave 250 ml - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO sirup od agave 250 ml - GymBeam
3,05 EUR
BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam

BIO

BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam
16,50 EUR
(33,00 €/ kg)
BIO slanutak - Ready to Eat - VanaVita

BIO

Vegan

BIO slanutak - Ready to Eat - VanaVita
Od2,10 EUR
(14,00 €/ kg)
BIO Kokosova Voda u Prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Kokosova Voda u Prahu - GymBeam
6,80 EUR
BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam

BIO

Vegan

BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam
6,95 EUR
(13,90 €/ l)
BIO kurkuma u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO kurkuma u prahu - GymBeam
6,35 EUR
(25,40 €/ kg)
BIO ulje koštica marelice - GymBeam
Made in Germany

BIO

Vegan

BIO ulje koštica marelice - GymBeam
9,95 EUR
(99,50 €/ l)
BIO zeleni čaj - Sencha - VanaVita

POPUST -21%

BIO

Vegan

BIO zeleni čaj - Sencha - VanaVita
2,85 EUR
(57,00 €/ kg)
BIO javorov sirup 250 ml - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO javorov sirup 250 ml - GymBeam
6,80 EUR
(27,20 €/ l)
Stavke 1-24 od 85