Najbolje iz kategorije sonnentor - arome i zaslađivači | GymBeam.hr Skip to main content

Sonnentor Arome i zaslađivači

Arome i zaslađivači od proizvođača Sonnentor su kategorija proizvoda koji su korisni za aromatiziranje slatkih ili slanih jela. Ovdje možete pronaći alternative tradicionalnom šećeru, zaslađivačima bez kalorija, kao i širokom rasponu začina i niskokaloričnih umaka. To će najviše cijeniti ljudi koji pomno prate svoj kalorijski unos ili pokušavaju smršavjeti. Međutim, svi pristaše zdrave prehrane i oni koji vole kuhati i poboljšavati svoja jela također će pronaći nešto po svom ukusu.

Kako možete aromatizirati svoja jela na zdrav način?

Ova kategorija nudi popularne zaslađivače, koje možete koristiti u izradi zdravih slastica, pripremi raznih slatkih jela ili zaslađivanju pića. Možete birati između zaslađivača iz popularne biljke stevije ili posegnuti za ksilitolom, koji ima oko 40 % manje kalorija u usporedbi s tradicionalnim šećerom. Uključen je i eritritol bez kalorija. Naša ponuda također će zadovoljiti sve ljubitelje meda, bez kojeg mnogi slatki recepti jednostavno ne bi bili isti.

Ako volite kuhati, trebali biste pogledati i potkategoriju začina. Uključuje, na primjer, ružičasta himalajska sol koja će naglasiti okus bilo kojeg jela. Također, nijednom ljubitelju zdravih dobrota ne bi trebalo nedostajati BIO cejlonski cimet u njegovoj smočnici. Prirodno je slatkog okusa i učinit će da vaša kaša od žitarica, granola i deserti izvrsno mirišu. Kada pripremate azijska ili indijska jela, posegnite za BIO kurkumom, koja se često naziva superhranom. U slučaju da uživate u začinjenim jelima, svakako ćete dobro iskoristiti čili ili papar. Međutim, također se možete odlučiti za jedinstvenu mješavina začina kako biste svoje kuhanje podigli na višu razinu. 

Jeste li ljubitelj slatkih i slanih umaka ili njihova kombinacija? Onda imamo nešto i za vas. Sve vrste slanih preljeva i slatkih sirupa čekaju vas u potkategoriji zvanoj umaci. Osim izvrsnog okusa, iznenadit će vas i izvrsnim prehrambenim profilom. Mnogi od njih ne sadrže dodani šećer ili masnoću i imaju samo minimum kalorija. Ti umaci zasigurno će postati miljenici svih onih koji bi željeli okusiti nešto slatko bez dodanih kalorija, kao i pristaše zdrave prehrane.

Također možete zasladiti ili na drugi način poboljšati svoja jela koristeći druge arome. Slatki deserti, kaše ili pića tada će zasigurno imati koristi od aromatiziranog praha ili arome u obliku kapi. Ako se odlučite za pečenje, posegnite za prahom od banana ili đumbira, jer će oni obogatiti vaš desert drugim korisnim tvarima. Na kraju, ali ne i najmanje važno, možete isprobati nutritivni kvasac, koji ima okus koji podsjeća na sir i idealan je za salate, umake i jela od tjestenine.

Izaberite iz naše široke ponude zaslađivača, umaka, začina i drugih aroma kako biste poboljšali okus vaših jela. 

Ako vas zanima kako ograničiti šećer u prehrani i peći zdravije, pročitajte naš članak: Kako božićna jela učiniti zdravijima.

 
BIO Aladin Mix Začini za Kavu 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Aladin Mix Začini za Kavu 25 g - Sonnentor
4,95 EUR
BIO Chilli Flakes 45 g – Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Chilli Flakes 45 g – Sonnentor
3,80 EUR
BIO Mljeveni Čili 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mljeveni Čili 40 g - Sonnentor
3,80 EUR
BIO Mr. Wong‘s Mješavina Začina za Rižu 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mr. Wong‘s Mješavina Začina za Rižu 40 g - Sonnentor
4,95 EUR
(123,75 €/ kg)
BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor
Od3,80 EUR
(152,00 €/ kg)
BIO Mljeveni kardamom 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mljeveni kardamom 50 g - Sonnentor
7,95 EUR
BIO Mljeveni Đumbir 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mljeveni Đumbir 35 g - Sonnentor
Od3,20 EUR
(91,43 €/ kg)
BIO Ružmarin 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ružmarin 25 g - Sonnentor
3,20 EUR
(128,00 €/ kg)
BIO Mljeveni kim 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mljeveni kim 60 g - Sonnentor
Od3,20 EUR
(53,33 €/ kg)
BIO Sweet Curry 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Sweet Curry 50 g - Sonnentor
4,95 EUR
(99,00 €/ kg)
BIO Mljeveni Crni Papar 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mljeveni Crni Papar 50 g - Sonnentor
4,95 EUR
BIO mljeveni muškatni oraščić 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO mljeveni muškatni oraščić 30 g - Sonnentor
4,95 EUR
BIO Origano 18 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Origano 18 g - Sonnentor
Od2,95 EUR
(163,89 €/ kg)
BIO Mljeveni Galangal 35 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Mljeveni Galangal 35 g - Sonnentor
Od3,80 EUR
(108,57 €/ kg)
BIO Whole Mješavina Papra 50 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Whole Mješavina Papra 50 g - Sonnentor
4,20 EUR
BIO Widow Bolte‘s Chicken Spice Mix 35 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Widow Bolte‘s Chicken Spice Mix 35 g - Sonnentor
Od4,20 EUR
(120,00 €/ kg)
BIO Holy Veggie BBQ Začin 30 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Holy Veggie BBQ Začin 30 g - Sonnentor
Od4,30 EUR
BIO lovor - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO lovor - Sonnentor
Od2,60 EUR
(260,00 €/ kg)
BIO Slatka Mljevena Paprika 50 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Slatka Mljevena Paprika 50 g - Sonnentor
3,95 EUR
BIO Granule češnjaka 40 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Granule češnjaka 40 g - Sonnentor
Od3,20 EUR
(80,00 €/ kg)
BIO krupno mljeveni začin za kruh 45 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO krupno mljeveni začin za kruh 45 g - Sonnentor
Od3,20 EUR
(71,11 €/ kg)
BIO Mljevena Garam Masala 35 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Mljevena Garam Masala 35 g - Sonnentor
Od4,10 EUR
(117,14 €/ kg)
BIO Timijan 20 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo

BIO

Vegan

BIO Timijan 20 g - Sonnentor
Od3,10 EUR
(155,00 €/ kg)
BIO Bosiljak 15 g - SonnentorTrenutno nije raspoloživo
BIO Bosiljak 15 g - Sonnentor
Od3,20 EUR
(213,33 €/ kg)
Stavke 1-24 od 27