| GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

BIO proizvodi

BIO konopljine sjemenke - oljuštene - VanaVita

DO -20%

BIO konopljine sjemenke - oljuštene - VanaVita
6,00 EUR
(24,00 €/ kg)
BIO Zrna kakaa - VanaVita

POPUST -15%

BIO Zrna kakaa - VanaVita
8,95 EUR
(35,80 €/ kg)
BIO Banana u Prahu 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Banana u Prahu 200 g - GymBeam
6,95 EUR
(34,75 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Tahini - GymBeam
Od5,50 EUR
(18,33 €/ kg)
BIO Ginger shot s matcha čajem - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

BIO Ginger shot s matcha čajem - VanaVita
Od2,10 EUR
(35,00 €/ l)
Bio kakao prah - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

Bio kakao prah - VanaVita
5,55 EUR
(22,20 €/ kg)
BIO Ginger shot s aronijom - VanaVita

DO -20%

BIO

Vegan

BIO Ginger shot s aronijom - VanaVita
Od2,10 EUR
(35,00 €/ l)
BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai rezanci – GymBeam
2,95 EUR
(7,66 €/ kg)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 EUR
(8,31 €/ kg)
BIO maslac od badema - VanaVita

BIO

Vegan

BIO maslac od badema - VanaVita
Od18,95 EUR
(55,74 €/ kg)
BIO tjestenina od leće - Fusilli - VanaVita
BIO tjestenina od leće - Fusilli - VanaVita
3,20 EUR
(12,80 €/ kg)
BIO Kikiriki Maslac - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kikiriki Maslac - VanaVita
Od7,95 EUR
(23,38 €/ kg)
BIO sok od Sicilijanskog limuna - GymBeam

POPUST -20%

BIO sok od Sicilijanskog limuna - GymBeam
Od2,55 EUR
(10,20 €/ l)
BIO kakao maslac - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kakao maslac - VanaVita
15,95 EUR
(63,80 €/ kg)
BIO integralna zobena kaša - Auga

BIO

Vegan

BIO integralna zobena kaša - Auga
2,60 EUR
(43,33 €/ kg)
BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Vegan Protein Bar - VanaVita
Od1,80 EUR
(36,00 €/ kg)
BIO kvinoja - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kvinoja - VanaVita
5,50 EUR
(11,00 €/ kg)
BIO Seitan – VanaVita

BIO

Vegan

BIO Seitan – VanaVita
Od4,95 EUR
(24,75 €/ kg)
Pikantna curry juha - Activus

BIO

Vegan

Pikantna curry juha - Activus
4,40 EUR
(11,00 €/ kg)
BIO Peanut Butter Cups - GymBeam
BIO Peanut Butter Cups - GymBeam
Od2,40 EUR
(61,54 €/ kg)
BIO Krem juha od bundeve - Activus

BIO

Vegan

BIO Krem juha od bundeve - Activus
Od4,40 EUR
(11,00 €/ kg)
BIO sirup od agave 250 ml - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO sirup od agave 250 ml - GymBeam
3,05 EUR
Stavke 1-24 od 216