| GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

Proizvodi bez laktoze

BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam

BIO

BIO Čisti Ghee maslac - GymBeam
16,50 EUR
(33,00 €/ kg)
BIO slanutak - Ready to Eat - VanaVita

BIO

Vegan

BIO slanutak - Ready to Eat - VanaVita
Od2,10 EUR
(14,00 €/ kg)
BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam

BIO

Vegan

BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam
6,95 EUR
(13,90 €/ l)
BIO kurkuma u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO kurkuma u prahu - GymBeam
6,35 EUR
(25,40 €/ kg)
BIO ulje koštica marelice - GymBeam
Made in Germany

BIO

Vegan

BIO ulje koštica marelice - GymBeam
9,95 EUR
(99,50 €/ l)
BIO šećer od trske - GymBeam

POPUST -21%

BIO

Vegan

BIO šećer od trske - GymBeam
2,05 EUR
(4,10 €/ kg)
BIO javorov sirup 250 ml - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO javorov sirup 250 ml - GymBeam
6,80 EUR
(27,20 €/ l)
BIO Kokosova Voda u Prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Kokosova Voda u Prahu - GymBeam
6,80 EUR
BIO ekstra djevičansko maslinovo ulje – VanaVita

BIO

Vegan

BIO ekstra djevičansko maslinovo ulje – VanaVita
13,95 EUR
(27,90 €/ l)
BIO Yerba Maté prah - VanaVita

POPUST -20%

BIO Yerba Maté prah - VanaVita
5,55 EUR
(55,50 €/ kg)
BIO Sjemenke Smeđeg lana - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Sjemenke Smeđeg lana - VanaVita
4,40 EUR
(8,80 €/ kg)
BIO Namaz od lješnjaka & kakaa - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Namaz od lješnjaka & kakaa - VanaVita
Od16,50 EUR
(48,53 €/ kg)
BIO Tempeh - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tempeh - VanaVita
Od3,80 EUR
(21,71 €/ kg)
BIO Sok od limete - GymBeam

DO -20%

BIO Sok od limete - GymBeam
Od2,50 EUR
(10,00 €/ l)
BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita
3,20 EUR
(8,00 €/ l)
BIO Fino Integralno Brašno od Pira - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Fino Integralno Brašno od Pira - VanaVita
3,80 EUR
(3,80 €/ kg)
BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam
3,95 EUR
(39,50 €/ kg)
BIO Djevičansko kokosovo ulje - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Djevičansko kokosovo ulje - GymBeam
4,40 EUR
(22,00 €/ l)
BIO brašno od banane - VanaVita

BIO

Vegan

BIO brašno od banane - VanaVita
7,50 EUR
(18,75 €/ kg)
BIO Kakao Nibs - VanaVita

POPUST -10%

BIO Kakao Nibs - VanaVita
11,65 EUR
(46,60 €/ kg)
BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor
3,80 EUR
(152,00 €/ kg)
BIO Biljni Čaj od Komorača-Anisa i Kima 18x1,7g - Sonnentor

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Biljni Čaj od Komorača-Anisa i Kima 18x1,7g - Sonnentor
3,95 EUR
(129,08 €/ kg)
BIO Basmati riža - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Basmati riža - GymBeam
3,80 EUR
(7,60 €/ kg)
BIO jabučni ocat – GymBeam

BIO

Vegan

BIO jabučni ocat – GymBeam
4,60 EUR
(9,20 €/ l)
Stavke 25-48 od 210