GymBeam Food - Sastojci za kuhanje | GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

GymBeam Food Sastojci za kuhanje

Sastojci za kuhanje od proizvođača GymBeam Food su kategorija u kojoj ćete pronaći sve što vam je potrebno za vaše fitness recepte. Širok izbor tjestenine, umaka bez kalorija, zaslađivača, aroma i ulja kako bi vaša hrana bila zdrava i ukusna.

Niskokalorična tjestenina bez šećera, laktoze ili soli savršena je za uvrstiti u vaš plan obroka, čak i ako ste na dijeti. Sirupi i umaci bez kalorija oživjet će okus vaših omiljenih jela bez dodavanja nepotrebnih kalorija, ugljikohidrata i masti. Zaslađivači i arome služe za dodavanje okusa i zaslađivanje jela i napitaka poput proteinskih napitaka, smoothieja, jogurta, palačinki, slastica, pa čak i mesa. U kategoriji ulja naći ćete razne vrste ulja koja su pogodna za kuhanje, pečenje, roštiljanje itd.

 
Ksantanska guma - GymBeam

Vegan

Ksantanska guma - GymBeam
3,60 EUR
(36,00 €/ kg)
Kokosovo ulje u spreju - GymBeam

Vegan

Kokosovo ulje u spreju - GymBeam
Od7,95 EUR
(39,75 €/ l)
Maslinovo ulje u spreju - GymBeam

Vegan

Maslinovo ulje u spreju - GymBeam
Od6,50 EUR
(32,50 €/ l)
Flavour Drops - GymBeam

DO -34%

Vegan

Flavour Drops - GymBeam
2,95 EUR
(98,33 €/ l)
Kikiriki maslac u prahu - GymBeam

Vegan

Kikiriki maslac u prahu - GymBeam
9,95 EUR
(52,37 €/ kg)
Sprej za kuhanje s uljem avokada - GymBeam
Made in Italy

Vegan

Sprej za kuhanje s uljem avokada - GymBeam
8,50 EUR
(42,50 €/ l)
Ghee sprej za kuhanje - GymBeam
Made in Italy
Ghee sprej za kuhanje - GymBeam
Od7,95 EUR
(39,75 €/ l)
Protein Pancake & Waffle Mix 500 g - GymBeam
Protein Pancake & Waffle Mix 500 g - GymBeam
11,50 EUR
(23,00 €/ kg)
ZERO SIRUP Vanilija - GymBeam

Vegan

ZERO SIRUP Vanilija - GymBeam
5,95 EUR
(17,00 €/ l)
ZERO SYRUP Apple & Cinnamon - GymBeam
ZERO SYRUP Apple & Cinnamon - GymBeam
5,95 EUR
(17,00 €/ l)
ZERO SAUCE Teriyaki - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Teriyaki - GymBeam
5,95 EUR
(17,00 €/ l)
Čisti Ghee Maslac - GymBeam
Čisti Ghee Maslac - GymBeam
21,95 EUR
(21,95 €/ l)
ZERO SAUCE Sweet chili - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Sweet chili - GymBeam
Od5,95 EUR
(17,00 €/ l)
Bezglutensko zobeno brašno - GymBeam

Vegan

Bezglutensko zobeno brašno - GymBeam
2,60 EUR
(5,20 €/ kg)
Ružičasta Himalajska Sol 500g - fina - GymBeam

Vegan

Ružičasta Himalajska Sol 500g - fina - GymBeam
1,80 EUR
(3,60 €/ kg)
MCT ulje - GymBeam

Vegan

MCT ulje - GymBeam
13,95 EUR
(27,90 €/ l)
Protein Pizza 500 g – GymBeam
Protein Pizza 500 g – GymBeam
11,50 EUR
(23,00 €/ kg)
Pasta od datulja - GymBeam

Vegan

Pasta od datulja - GymBeam
4,80 EUR
(4,80 €/ kg)
Chocolate Drops - GymBeam
Chocolate Drops - GymBeam
14,50 EUR
(48,33 €/ kg)
Bademovo brašno - GymBeam

Vegan

Bademovo brašno - GymBeam
10,50 EUR
(21,00 €/ kg)
Goveđi loj - GymBeam
Goveđi loj - GymBeam
6,95 EUR
(34,75 €/ kg)
Crna himalajska sol 500 g - Fina - GymBeam

Vegan

Crna himalajska sol 500 g - Fina - GymBeam
2,60 EUR
(5,20 €/ kg)
Proteinski Mug Cake Mix 500 g - GymBeam
Proteinski Mug Cake Mix 500 g - GymBeam
15,95 EUR
(31,90 €/ kg)
Keltska morska sol - GymBeam

Vegan

Keltska morska sol - GymBeam
7,50 EUR
(15,00 €/ kg)
Stavke 1-24 od 53