Sastojci za kuhanje | GymBeam.hr Skip to main content
SUPERHRANA za podršku imunitetu sada uz do 20 % popusta

Sastojci za kuhanje

Sastojci za kuhanje su kategorija u kojoj ćete pronaći sve što vam je potrebno za vaše fitness recepte. Širok izbor tjestenine, umaka bez kalorija, zaslađivača, aroma i ulja kako bi vaša hrana bila zdrava i ukusna.

Niskokalorična tjestenina bez šećera, laktoze ili soli savršena je za uvrstiti u vaš plan obroka, čak i ako ste na dijeti. Sirupi i umaci bez kalorija oživjet će okus vaših omiljenih jela bez dodavanja nepotrebnih kalorija, ugljikohidrata i masti. Zaslađivači i arome služe za dodavanje okusa i zaslađivanje jela i napitaka poput proteinskih napitaka, smoothieja, jogurta, palačinki, slastica, pa čak i mesa. U kategoriji ulja naći ćete razne vrste ulja koja su pogodna za kuhanje, pečenje, roštiljanje itd.

 
BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam

BIO

Vegan

BIO RBD Kokosovo ulje - GymBeam
6,95 EUR
(13,90 €/ l)
Proteinska mješavina za kruh - GymBeam

Vegan

Proteinska mješavina za kruh - GymBeam
4,95 EUR
(9,90 €/ kg)
BIO ulje koštica marelice - GymBeam
Made in Germany

BIO

Vegan

BIO ulje koštica marelice - GymBeam
9,95 EUR
(99,50 €/ l)
Kokosova krema – GymBeam

Vegan

Kokosova krema – GymBeam
6,95 EUR
(19,86 €/ kg)
Tapioka Perle - GymBeam

Vegan

Tapioka Perle - GymBeam
3,80 EUR
(7,60 €/ kg)
BIO Fino Integralno Brašno od Pira - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Fino Integralno Brašno od Pira - VanaVita
3,80 EUR
(3,80 €/ kg)
BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam
3,95 EUR
(39,50 €/ kg)
Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson

Novo

Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson
53,95 EUR
(158,68 €/ kg)
BIO Djevičansko kokosovo ulje - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Djevičansko kokosovo ulje - GymBeam
4,40 EUR
(22,00 €/ l)
Povrtni temeljac u prahu - GymBeam

Vegan

Povrtni temeljac u prahu - GymBeam
7,50 EUR
(37,50 €/ kg)
RBD kokosovo ulje - GymBeam

Vegan

RBD kokosovo ulje - GymBeam
10,50 EUR
(10,50 €/ l)
BIO brašno od banane - VanaVita

BIO

Vegan

BIO brašno od banane - VanaVita
7,50 EUR
(18,75 €/ kg)
BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kokosovo mlijeko 400 ml - VanaVita
3,20 EUR
(8,00 €/ l)
BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Začin za Pizzu i Tjesteninu 25 g - Sonnentor
3,80 EUR
(152,00 €/ kg)
BIO jabučni ocat – GymBeam

BIO

Vegan

BIO jabučni ocat – GymBeam
4,60 EUR
(9,20 €/ l)
Džem od bobičastog voća - Xucker

Vegan

Džem od bobičastog voća - Xucker
6,95 EUR
(31,59 €/ kg)
Džem od maline - Xucker

Vegan

Džem od maline - Xucker
6,95 EUR
(31,59 €/ kg)
Laneno brašno - GymBeam

Vegan

Laneno brašno - GymBeam
2,70 EUR
(5,40 €/ kg)
BIO fino integralno raženo brašno - Vanavita

BIO

Vegan

BIO fino integralno raženo brašno - Vanavita
2,40 EUR
(2,40 €/ kg)
BIO Sweet Curry 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Sweet Curry 50 g - Sonnentor
4,95 EUR
(99,00 €/ kg)
Džem od šljiva - Xucker

Vegan

Džem od šljiva - Xucker
6,95 EUR
(31,59 €/ kg)
Eritritol Light Zaslađivač 1000 g - Xucker

Vegan

Eritritol Light Zaslađivač 1000 g - Xucker
15,50 EUR
BIO laneno ulje - VanaVita

BIO

Vegan

BIO laneno ulje - VanaVita
4,40 EUR
(17,60 €/ l)
BIO ribani kokos - GymBeam
BIO ribani kokos - GymBeam
6,95 EUR
(23,17 €/ kg)
Stavke 25-48 od 126