Recenzije - Ultimate Vegan Protein - GymBeam | GymBeam.hr Skip to main content
Pri kupnji iznad 50 € unesite kod CARAPE i ostvarite 3 para čarapa BESPLATNO!

Ultimate Vegan Protein je funkcionalna mješavina izolata graška i riže koja pruža izvrsna svojstva i povoljan spektar aminokiselina. Ovaj protein biljnog podrijetla ima 74%-tni sadržaj proteina , što podržava rast i održavanje mišićne mase, kao i normalno stanje kostiju. Sastojci su obogaćeni probavnim enzimima DigeZyme®, vitaminom B12, željezom i cinkom za zdravstvenu zaštitu. Idealan je za vegane, sportaše i one koji izbjegavaju gluten i laktozu.

29,95 EUR(29,95 €/ kg)
BESPLATNO prilikom kupovine iznad 50,00 EUR
Detalji

Ultimate Vegan Protein – ukusni višekomponentni protein biljnog podrijetla koji kombinira izvrsna svojstva izolata graška i riže

Ultimate Vegan Protein je sofisticirani protein biljnog podrijetla osmišljen kako bi zadovoljio potrebe sportaša i ljubitelja zdravog načina života. Njegova baza je kombinacija izolata proteina graška i riže . Zahvaljujući tome, proizvod nudi bolji spektar aminokiselina od monokomponentnih proteina žitarica ili mahunarki. Savršeno se nadopunjuju. Rezultat je potpuni profil aminokiselina usporediv sa životinjskim izvorima. Protein ima 74%-tni sadržaj proteina, što ga čini idealnim izborom za sve koji preferiraju biljne izvore i žele učinkovito podržati rast i održavanje mišićne mase, kao i zdravlje kostiju .

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Ultimate Vegan Protein također ne sadrži šećer i laktozu, gluten ni GMO-e. Ipak, ima odličan okus, što ga čini izvrsnom alternativom proteinima sirutke. Također je pogodan tijekom dijete. Ovaj biljni protein nije samo o proteinima. Osmišljen je kao sveobuhvatna višekomponentna formula za vegane i sportaše. Stoga sadrži vitamin B12 , koji doprinosi smanjenju umora i iscrpljenosti te podržava normalnu funkciju imunološkog sustava. Sastojci također uključuju željezo i cink u lako apsorbirajućem kelatnom obliku (bisglicinat) . Željezo je ključno za proizvodnju crvenih krvnih zrnaca i za transport kisika u tijelu, dok cink doprinosi održavanju normalne razine testosterona u krvi i podržava sintezu proteina. To će cijeniti svaka aktivna osoba.

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Kako bi iskustvo s proteinima bilo što ugodnije, mješavina je obogaćena kompleksom probavnih enzima DigeZyme® (amilaza, proteaza, laktaza, lipaza i celulaza) te kolinom koji doprinosi normalnom metabolizmu lipida i funkciji jetre. Osim toga, proizvod je GLP-1 friendly.

 

Zahvaljujući lako topljivom obliku praha , potrebno ga je samo pomiješati s vodom ili biljnim mlijekom. Savršen je nakon treninga za brzo nadoknađivanje hranjivih tvari, ali se može koristiti i u kuhinji. Obogatit će vašu jutarnju kašu, smoothieje ili deserte visokokvalitetnim biljnim proteinima i esencijalnim mineralima. Iskusite moć biljaka i učinkovito podržite rast mišićne mase proteinima!

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Ultimate Vegan Protein i njegove prednosti

  • vrhunski višekomponentni biljni protein
  • obogaćen esencijalnim mikronutrijentima za vegane
  • sadrži mješavinu izolata graška i riže
  • ima povoljan spektar aminokiselina
  • proteini doprinose rastu i održavanju mišićne mase
  • proteini pomažu u održavanju zdravih kostiju
  • Formula je nadopunjena kompleksom probavnih enzima
  • sadrži vitamin B12 i željezo, koji doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti
  • podržava normalnu funkciju imunološkog sustava, zahvaljujući vitaminu B12 i cinku
  • izvor je kolina, koji doprinosi normalnom metabolizmu lipida i funkciji jetre
  • sadrži cink, koji pomaže normalnoj sintezi proteina
  • odlikuje se odličnim okusom i ugodnom teksturom
  • GLP-1 prihvatljiv proizvod
  • bez šećera
  • ne sadrži laktozu, gluten ni GMO-e
  • pogodno za svakoga kao obogaćenje prehrane
  • idealno za vegane
  • proizvedeno u EU
  • redovito testirano na mikrobiologiju i teške metale

 

Profil amino kiselina

Amino kiseline na 100 g
Alanin 3.69 g
Arginin 6.19 g
Aspartanska kiselina 7.94 g
Cstein 1.24 g
Glutaminska kiselina 12.56 g
Glicin 3.04 g
Histidin 1.61 g
Izoleucin 3.65 g
Leucin 6.47 g
Lisin 4.86 g
Metionin 1.17 g
Fenilalanin 4.10 g
Prolin 2.73 g
Serin 5.53 g
Treonin 2.69 g
Triptofan 0.79 g
Tirozin 1.57 g
Valin 6.39 g

 

Upozorenje

Ne prekoračujte preporučenu dnevnu dozu. Ovaj proizvod nije zamjena za raznoliku i uravnoteženu prehranu te zdrav način života. Proizvod nije namijenjen djeci, trudnicama ili dojiljama. Čuvati izvan dohvata male djece. Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.


Jeste li probali Ultimate Vegan Protein - GymBeam ? Podijelite svoje iskustvo s nama i našom zajednicom i napišite recenziju za Ultimate Vegan Protein - GymBeam .

Ako imate pitanja o ovom proizvodu, pitajte ovdje.

Otkrijte ostale proizvode s najvećim brojem recenzija kupaca u kategoriji najbolje iz kategorije Veganski i biljni proteini. Ne propustite najbolje ocijenjene proizvode iz kategorije najbolje iz kategorije Višekomponentni veganski proteini ili iz kategorije najbolje iz kategorije Proteini.

Sastav i doziranje

Sastav

Vanilija: Izolat proteina graška (63,7%), izolat proteina riže (27,3%), aroma, kolin bitartrat, probavni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza), sladila (sukraloza, steviol glikozidi), željezov bisglicinat, cinkov bisglicinat, vitamin B12 (cijanokobalamin).

Doziranje

Pomiješajte 1 mjericu (30 g) s 300 ml vode. Uzimajte 1-2 puta dnevno.
Nutritivne vrijednosti
Energetska vrijednost1409 kJ / 333 kcal
Masti3.6 g
- od kojih zasićene masne kiseline0.7 g
Ugljikohidrati1.1 g
- od kojih šećeri0 g
Vlakna1.7 g
Proteini74 g
Sol2.4 g
Vitamin B1216.7 μg
Željezo14 mg
Cink10 mg
DigeZyme®267 mg
Profil aminokiselina
Asparaginska kiselina7.94 g
Glutaminska kiselina12.56 g
Alanin3.69 g
Arginin6.19 g
Cistine1.24 g
Glicin3.04 g
Histidin1.61 g
Izoleucin3.65 g
leucin6.47 g
Lizin4.86 g
Metionin1.17 g
Fenilalanin4.1 g
Prolin2.73 g
Serin5.53 g
Tirozin1.57 g
Triptofan0.79 g
Valin6.39 g

Upozorenje

Ne prekoračujte preporučenu dnevnu dozu. Ovaj proizvod nije zamjena za raznoliku i uravnoteženu prehranu te zdrav način života. Proizvod nije namijenjen djeci, trudnicama ili dojiljama. Čuvati izvan dohvata male djece. Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.

Pojedinosti o proizvodu

Opis proizvoda

Glavna kategorija :
Proizvođač:
Vrsta proizvoda::
dodatak prehrani
Oblik:
u prahu
Mješavina:
mješavina
Aroma:
vanilija
Veličina doze:
30 g
Izvor proteina:
višekomponentni
Nije pogodno za djecu, trudnice i dojilje.:
Ne
Proizvod nije namijenjen djeci. Trudnice i dojilje trebaju se posavjetovati s liječnikom o uzimanju proizvoda.:
Ne
Jedinica aktivne tvari:
g
Laboratorijski testirano:
Da
Pogodno za kombinovanje sa:
carbohydrates, vitamin_c, Kreatin, Omega-3
Sadrži stimulanse:
Ne
Količina aktivne tvari po dnevnoj dozi:
44
Šećera po dozi (g):
0.000000
Proteina po dozi (g):
22
Standardizirani ekstrakt:
Da
Podrijetlo aktivne tvari:
combination
Vrsta laboratorijskog ispitivanja:
Mikrobiologija, Teški metali
Neovisno ispitano (od treće strane):
Da
Zemlja testiranja:
Germany
Uvjeti skladištenja:
Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.
Količina aktivne tvari po dozi:
22
Primarni cilj:
Rast mišićne mase
Prikladno za putovanja:
Ne
Vrsta sporta / aktivnosti:
Trening snage
Ciljna skupina:
Unisex
Preporučena dnevna doza:
1–2
Broj dana korištenja po pakiranju:
16-33
Bez šećera:
Da
Bez sadržaja (sastojci):
lactose_free, gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Bez kofeina, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Bez kazeina, Bez mlijeka, Bez soje, Bez glavnih alergena
Dimenzije proizvoda:
15.6 × 15.6 × 19.7 cm
Dobna skupina:
Nije namijenjeno djeci
Način pripreme:
Miješati s vodom, Miješati s mlijekom, Protresti
Maksimalna dnevna doza:
60 g
Vrsta proteina:
Veganska mješavina
Glavni sastojak:
Grašak
Oblik aktivne tvari:
Izolat
Last Redesign:
18. velj 2026.
Sekundarni ciljevi:
Oporavak
Kada koristiti:
Nakon treninga, U bilo koje vrijeme
Oblik proizvoda:
Prah
Ostale kategorije :

Recenzije

Sastav

Vanilija: Izolat proteina graška (63,7%), izolat proteina riže (27,3%), aroma, kolin bitartrat, probavni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza), sladila (sukraloza, steviol glikozidi), željezov bisglicinat, cinkov bisglicinat, vitamin B12 (cijanokobalamin).
Veganski:
Vegetarijanski:
Bez glutena:
Bez laktoze:
BIO:
Bez GMO:
Bez umjetnih zaslađivača:

Informacije o alergenima

Proizvod ne sadrži alergene.

Pakiranje

Broj komada po paketu:
5 kom.

Logistika

HS tarifni broj:
21069098: --- Ostatné
EAN:
8586028128626
Netto Težina:
1.00 kg
Bruto težina:
1.16 kg
Dužina:
15.60 cm
Širina:
15.60 cm
Visina:
19.70 cm
Bez plastičnog pakiranja:
Ne
Laboratorijski testovi
Recenzije

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

3.9
Prosjek iz 89 recenzija
(49 recenzija)
(12 recenzija)
(7 recenzija)
(10 recenzija)
(11 recenzija)
Najkorisnije pozitivne recenzije

Gapo29

Verificirana kupovina
Usporedno s onom od sirutke, bolje se otapa kad je pravilno kombinirana, a osim toga nemam plinove kao s onom od sirutke. Koristim je ujutro s jogurtom ili kefir, plus jednu žlicu sjemenki chia, i
Najkorisnije negativne recenzije

Juraj

Verificirana kupovina
U životě jsem tak odporne presladený protein neměl. Pišem odporne, lebo keď sa to preženie s umelým sladidlom, zanecháva to nepríjemnú pachuť na jazyku a zrejme aj trochu soli, ktorá to ešte
Sve recenzije (89)
Recenzije iz Hrvatske (5)
Verificirane kupovine (78)
Pozitivno (68)
Negativno (21)
  • Ancs

    Verificirana kupovina

    10. 04. 2026.

    Ultimate veganski protein (vanilija varijanta) ugodno me iznenadio. Aroma vanilije je suptilna i prirodna, te nije pretjerano slatka. Ne nadima uopće, što je velika prednost u odnosu na proteine iz sirutke. ​Preporučujem ga s radošću svima koji traže kvalitetnu alternativu wheyju, bez kompromisa kad je riječ o okusu!
    ROPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • RIči

    Verificirana kupovina

    10. 04. 2026.

    1
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Erika

    Neverificirana kupovina

    10. 04. 2026.

    To se opravdu nepovedlo úplně. Zaujal mě vícesložkový recept, který vypadá být v pořádku, ale chuť se skutečně nepodařila. Konzistence je písková, zvláštní dochuť, kterou nepřebije ani extrémní sladkost. Podruhé už si to nekoupím.
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • ΒΟΥΛΑ Φ.

    Verificirana kupovina

    30. 03. 2026.

    Izvrsan okus, izvrsna topljivost, preporučujem ga
    GRPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • vito

    Verificirana kupovina

    30. 03. 2026.

    chut koja bi mogla biti bolja ali ukupno je dobro
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Daniela Lupu

    Neverificirana kupovina

    25. 03. 2026.

    Aroma: čokolada
    RO
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Eva Takáčová

    Neverificirana kupovina

    25. 03. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    Za Vas je to previše slatko
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Beatrix Vojteková

    Neverificirana kupovina

    24. 03. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    SK
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Marek

    Neverificirana kupovina

    23. 03. 2026.

    Aroma: čokolada
    Okus bi se i mogao dobiti. Ali slaba topivost.
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Ákos

    Verificirana kupovina

    22. 03. 2026.

    Aroma: čokolada
    Užasnog je okusa, nikad prije nisam naručila veganski protein od gymbeam-a, veganski od biotechusa mi se posebno svidio nakon nekoliko pokušaja, pa sam mislila da vrijedi pokušati, ali radije ću ostati na sirutki jer su fantastični, ne znam treba li ovako biti jer je veganski, ali meni se uopće nije svidio. Još bih dodala da ne pijem proteine, već napravim kremu od njih i jedem s zobenom/rižinom kašom, i da kažem nešto pozitivno o tome, upija puno vode, pa ako netko voli okus, mislim da može biti posebno praktično u dijeti jer upija puno vode.
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
Pitanja

FAQ

Vaša pitanja o proizvodu
Nikola H.|22. 05. 2026.
Koliko se dobro okus čokolade miješa samo s vodom u shakeru? Brine me zrnasta tekstura.
Klara B.|13. 06. 2026.
Pokušavam smršavjeti, a ne dobiti na masi. Mogu li ovo koristiti kao zamjenu za obrok ili ima previše kalorija?
Bruno|06. 07. 2026.
Na stranici se spominje da je 'provjereno od strane treće strane' i testirano na teške metale. Možete li dati više detalja o tome što ta potvrda znači?
Varijacije proizvoda
Aroma
Ocjena
Pakiranje
čokolada
(21)
1000 g
vanilija
(18)
1000 g
salted pistachio
(28)
1000 g

Preporučeni proizvodi