Recenzije - Rice Protein - GymBeam | GymBeam.hr Skip to main content
Ogromna akcija odjeće uz do 60% popusta završava za !

Rice Protein spada među proteinske prahove biljnog podrijetla, a ističe se niskim udjelom šećera. Riječ je o hidrolizatu riže koji se, ovisno o okusu, može pohvaliti do 79% udjela proteina. Zahvaljujući tome, pomoći će vam da učinkovito pokrijete unos ovog makronutrijenta. Ovaj proteinski prah izvrsnog je okusa kada se koristi kao shake nakon treninga ili ga možete dodati u kaše, smoothije, deserte i druga jela, čime se lako povećava njihov sadržaj proteina.

19,95 EUR(19,95 €/ kg)
BESPLATNO prilikom kupovine iznad 50,00 EUR
Detalji

Rice protein - sadrži hidrolizat riže koji ima do 79% udjela proteina, a ima nizak udio šećera, što ga čini pogodnim za mršavljenje i izgradnju mišića 

Rice Protein je biljni proteinski prah s niskim udjelom šećera i do 79% udjela proteina. Stoga je popularan među svim veganima i sljedbenicima biljne prehrane, kojima je kvaliteta na prvom mjestu. Izrađuje se od zrna riže, koja se melju, a enzimi se zatim koriste za odvajanje sadržanih proteina od prirodnog škroba. Nakon daljnje obrade dobivamo visokokvalitetni proteinski prah u obliku hidrolizata biljnog porijekla koji je bogat proteinima. Kao što možda znate, proteini pomažu u rastu mišića i održavanju zdravih kostiju. No, zasigurno će ga cijeniti i sportaši koji se bave treninzima snage i žele postići najbolje rezultate u rastu mišića. Izvrstan je i za druge aktivne ljude kao način da se pobrinu za optimalan unos proteina.

  

Ipak, ovaj proteinski prah također je idealan suputnik za vrijeme dijete, budući da ima nizak udio šećera. To ga čini prikladnim čak i za najzahtjevnije sportaše, kao što su fitness sportaši ili bodybuilderi na pripremama, koji pomno paze na doslovno svaki gram šećera, masti i proteina. Još jedna prednost jest to što je proizvod pogodan za osobe koje koriste GLP-1. A budući da se radi o hidrolizatu riže, brza probavljivost je zajamčena. Osim toga, zahvaljujući visokom udjelu proteina, ovaj proteinski prah doprinosi održavanju mišićne mase. Zatim, tu je njegov fini okus, zbog kojeg se ponovno svrstava u sam vrh biljnih proteinskih prahova. Ako želite dodatno poboljšati njegov ukupni potencijal, idealno ga je kombinirati s proteinskim prahom mahunarki, poput graška ili soje, kako biste optimizirali unos svih esencijalnih aminokiselina.

  

Bez obzira je li vaš cilj izgraditi mišiće, izgubiti težinu, dobro se hraniti ili poboljšati svoje cjelokupno zdravlje, u svim tim slučajevima važno je da vaša prehrana sadrži dovoljno proteina. A ovaj jedinstveni hidrolizat riže pravi je izbor za postizanje vaših ciljeva. Sve što trebate učiniti je iskoristiti ga za pripremu ukusnog shakea ili ga dodati u svoje deserte ili druga jela, čime ćete ih na jednostavan način obogatiti potrebnim proteinima.

  

Proteini riže - GymBeam

 

Rice protein i njegove prednosti 

  • visokokvalitetni i funkcionalni proteinski prah biljnog porijekla od riže
  • to je hidrolizat riže
  • malo šećera
  • pogodan za korisnike GLP-1
  • ne sadrži gluten, laktozu niti GMO
  • zahvaljujući sadržaju proteina pridonosi rastu i održavanju mišićne mase
  • protein pomaže u održavanju zdravih kostiju
  • ukusno je
  • idealno kao ukusan međuobrok
  • izvrsnog okusa u obliku shakea nakon treninga
  • može se dodati u kaše, deserte i druga jela
  • idealan za vegane i ljubitelje biljne prehrane

  

Aminokiseline na 100 g
Asparaginska kiselina + Asparagin 6.6 g
Glutaminska kiselina + Glutamin 13.1 g
Alanin 4.1 g
Arginin 6.9 g
Cistein 1.8 g
Glicin 3.3 g
Histidin 1.6 g
Izoleucin 3.4 g
Leucin 6.3 g
Lizin 2.6 g
Metionin 2.4 g
Fenilalanin 4.2 g
Prolin 3.7 g
Serin 3.7 g
Treonin 2.7 g
Tirozin 4.1 g
Triptofan 0.9 g
Valin 4.7 g

Upozorenje

Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti. Ovaj proizvod nije zamjena za uravnoteženu i raznoliku prehranu i zdrav način života. Nije za djecu. Posavjetujte se s liječnikom prije upotrebe ako ste trudni ili dojite. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati na suhom mjestu izvan izravne sunčeve svjetlosti na sobnoj temperaturi.


Jeste li probali Rice Protein - GymBeam? Podijelite svoje iskustvo s nama i našom zajednicom i napišite recenziju za Rice Protein - GymBeam.

Ako imate pitanja o ovom proizvodu, pitajte ovdje.

Otkrijte ostale proizvode s najvećim brojem recenzija kupaca u kategoriji najbolje iz kategorije Veganski i biljni proteini. Ne propustite najbolje ocijenjene proizvode iz kategorije najbolje iz kategorije Monokomponentni veganski proteini ili iz kategorije najbolje iz kategorije Proteini.

Sastav i doziranje

Sastav

Hidrolizat proteina riže.

Doziranje

Pomiješajte 1 veliku mjericu (35 g) s 250-350 ml vode. Uzimati 1-2 puta dnevno.
Nutritivne vrijednosti
Energetska vrijednost1633 kJ / 386 kcal
Masti5.7 g
- od kojih zasićene masne kiseline2.4 g
Ugljikohidrati7 g
- od kojih šećeri0.6 g
Vlakna5.7 g
Proteini79 g
Sol0.64 g

*Referentna vrijednost unosa za prosječnu odraslu osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).

Profil aminokiselina
Asparaginska kiselina+asparagin6.6 g
Glutaminska kiselina+glutamin13.1 g
Alanin4.1 g
Arginin6.9 g
cistein1.8 g
Glicin3.3 g
Histidin1.6 g
Izoleucin3.4 g
leucin6.3 g
Lizin2.6 g
Metionin2.4 g
Fenilalanin4.2 g
Prolin3.7 g
Serin3.7 g
Treonin2.7 g
Tirozin4.1 g
Triptofan0.9 g
Valin4.7 g

Upozorenje

Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti. Ovaj proizvod nije zamjena za uravnoteženu i raznoliku prehranu i zdrav način života. Nije za djecu. Posavjetujte se s liječnikom prije upotrebe ako ste trudni ili dojite. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati na suhom mjestu izvan izravne sunčeve svjetlosti na sobnoj temperaturi.

Pojedinosti o proizvodu

Opis proizvoda

Glavna kategorija :
Proizvođač:
Distributer:
GymBeam Germany GmbH, Heinrich-Horten-Straße 22
Vrsta proizvoda::
hrana za posebne prehrambene potrebe
Oblik:
u prahu
Mješavina:
čisti oblik
Aroma:
bez okusa
Veličina doze:
35 g
Izvor proteina:
riža
Metoda obrade proteina:
izolat
Nije pogodno za djecu, trudnice i dojilje.:
Da
Proizvod nije namijenjen djeci. Trudnice i dojilje trebaju se posavjetovati s liječnikom o uzimanju proizvoda.:
Da
Oblik proizvoda (funkcionalni):
hydrolyzed
Laboratorijski testirano:
Da
Pogodno za kombinovanje sa:
carbohydrates, Kreatin, Omega-3, Magnezij
Sadrži stimulanse:
Ne
Šećera po dozi (g):
0.200000
Proteina po dozi (g):
28
Standardizirani ekstrakt:
Da
Podrijetlo aktivne tvari:
Biljni
Vrsta laboratorijskog ispitivanja:
Mikrobiologija, Teški metali
Neovisno ispitano (od treće strane):
Da
Zemlja testiranja:
Germany
Uvjeti skladištenja:
Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.
Primarni cilj:
Rast mišićne mase
Prikladno za putovanja:
Ne
Ciljna skupina:
Unisex
Preporučena dnevna doza:
1-2
Broj dana korištenja po pakiranju:
14-28
Bez šećera:
Ne
Bez sadržaja (sastojci):
lactose_free, gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Bez kofeina, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Bez kazeina, Bez mlijeka, Bez soje, Bez glavnih alergena
Dimenzije proizvoda:
6 × 20 × 29.5 cm
Dobna skupina:
Nije namijenjeno djeci
Način pripreme:
Miješati s vodom, Miješati s mlijekom, Protresti
Maksimalna dnevna doza:
70 g
Vrsta proteina:
rice_protein
Glavni sastojak:
Riža
Oblik aktivne tvari:
hydrolysate
Sekundarni ciljevi:
Oporavak
Kada koristiti:
U bilo koje vrijeme
Oblik proizvoda:
Prah
Ostale kategorije :

Recenzije

Sastav

Hidrolizat proteina riže.
Veganski:
Vegetarijanski:
Bez glutena:
Bez laktoze:
BIO:
Bez GMO:
Bez umjetnih zaslađivača:

Informacije o alergenima

Proizvod ne sadrži alergene.

Pakiranje

Broj komada po paketu:
12 kom.
Broj komada po paleti:
240 kom.

Logistika

HS tarifni broj:
21069098: --- Ostatné
EAN:
8588007275147
Netto Težina:
1.00 kg
Bruto težina:
1.02 kg
Dužina:
11.00 cm
Širina:
23.50 cm
Visina:
33.50 cm
Bez plastičnog pakiranja:
Ne
HS Code CHF:
2106.1019.99
Laboratorijski testovi
Recenzije

Rice Protein - GymBeam

4
Prosjek iz 350 recenzija
(197 recenzija)
(58 recenzija)
(30 recenzija)
(18 recenzija)
(46 recenzija)

Iskustva kupaca:

Većina recenzija je izrazito pozitivna. Kupci ističu vrlo lako probavljivost i iskustvo prilagođeno želucu, osobito u usporedbi s wheyom, te dobru topljivost uz malo ili nimalo pjenjenja. Okus se često opisuje kao dobar ili blag, osobito za čokoladu i vaniliju. Mnogi također cijene korištenje bez glutena i bez laktoze, s glatkom teksturom u shakeovima i jednostavnim miješanjem.

  • Lako za želudac
    |
  • Dobru miješljivost
    |
  • Malo ili nimalo pjene
    |
  • Blag, pristojan okus
    |
  • Bez glutena i laktoze
    |
  • Glatko za shakeove

Generirano pomoću AI-ja iz 350 recenzija kupaca.

Najkorisnije pozitivne recenzije

Fanni

Verificirana kupovina
Osjetljiva sam na sve moguće alergene, a imam i osjetljiv probavni sustav. Trebalo mi je dosta vremena da shvatim da su proteini riže pravi izbor za mene. Naručio sam okus čokolade na akciji,
Najkorisnije negativne recenzije

Bence

Verificirana kupovina
Kad sam ga prvi put probao uhvatila me nostalgija. Odmah sam se sjetio dobrih starih vremena, kada sam se kao mali zabavljao na igralištu, sjedio u pješčaniku i svojim malim ručicama nanosio pijesak u
Sve recenzije (350)
Recenzije iz Hrvatske (7)
Verificirane kupovine (273)
Pozitivno (285)
Negativno (65)
  • Tomáš

    Verificirana kupovina

    18. 03. 2026.

    super
    CZPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • nana

    Verificirana kupovina

    18. 03. 2026.

    jako loš okus
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • ptrk

    Verificirana kupovina

    17. 03. 2026.

    besprijekoran okus, kvaliteta
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • stefano

    Verificirana kupovina

    17. 03. 2026.

    nažalost, mislim da je to zbog vrste proteina, ali ima zemljani okus
    ITPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Robi

    Verificirana kupovina

    16. 03. 2026.

    istočni okusi po zapadnim cijenama
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Lea

    Verificirana kupovina

    16. 03. 2026.

    meni je uspjelo
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Šimon

    Verificirana kupovina

    15. 03. 2026.

    Kupovao sam ga više puta prije, zadnji put u veljači 2026. i sve je bilo u redu. Ovaj kupljen u ožujku ima vizualno drugačiju boju, žućkastu, i izrazito je neukusan, gorak. Iskreno, nikad nisam previše vjerovao recenzijama gdje ljudi govore o promjeni u kvaliteti, ali prvi put sam to i sam doživio.
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Kovács

    Verificirana kupovina

    26. 02. 2026.

    Kupljena nezaslađena rižina bjelančevina, čija je upotrebljivost označena do 2. veljače 2028., ima tako neugodan okus da je nemoguće konzumirati!
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • havri

    Verificirana kupovina

    24. 02. 2026.

    Aroma: bez okusa
    kupio sam ga umjesto veganskog, graškovog ne znam kakvog od gym beama, jer sam mislio da će imati bolji okus, ali taj blago kiselkasti prizvuk me izrazito iritira, ostajem pri tom graškovom, koji također ima loš okus, ali se može popiti i nema taj kiselkasti prizvuk, još kad ga čovjek izmiksa s bananom, žlicom gustog kokosovog mlijeka iz limenke, onda je to ukusno i ne sadrži nikakve gadosti.
    SKPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
  • Asdrika

    Verificirana kupovina

    07. 02. 2026.

    Prirodni okus je zanimljiv, isprva mi se nije svidio, ali nakon nekoliko puta više nisam imao problema. Ako ga netko začini, onda je pitak, ja ga pijem prirodnog s vodom, tako da mi odgovara.
    HUPreveo Google
    Da li Vam je ovo pomoglo?
Pitanja

FAQ

Vaša pitanja o proizvodu
Anoniman|10. 05. 2024.
Koliko leucina ima u jednoj porciji od 35 g? Pokušavam dosegnuti cilj za rast mišića.
Ana P.|30. 09. 2021.
Kakav je okus čokolade pomiješan samo s vodom? Brine me da će biti zrnat kao i drugi biljni proteini koje sam probao.
Ivica K.|12. 11. 2021.
Može li ovaj rižin protein pomoći u postizanju ciljeva kontrole tjelesne težine?
Varijacije proizvoda
Aroma
Ocjena
čokolada
(72)
Očekujemo: 06. 11. 2026.
bez okusa
(47)
vanilija
(86)
Očekujemo: 06. 11. 2026.
Blog

Vodič za odabir proteinskog praha: Kako odabrati proteinski prah za sportaše, žene, studente ili vegane?

Vodič za odabir proteinskog praha: Kako odabrati proteinski prah za sportaše, žene, studente ili vegane?

Za vegane, žene, za redukcijske dijete, rast mišića, za kuhanje. U ovom ćemo vam članku dati savjete o tome koje proteine ​​trebate koristiti na temelju vaših specifičnih potreba, bilo da želite izgubiti na težini, dobiti mišićnu masu, da li ste početnik ili spadate u neku drugu skupinu.

Pročitaj više

10 savjeta kako uživati u Božiću i ostati u formi

10 savjeta kako uživati u Božiću i ostati u formi

Jeste li zabrinuti da ćete se udebljati tijekom nadolazećeg Božića? Ne morate biti. Održavanje tjelesne težine može biti lakše nego što se čini. U današnjem članku pronaći ćete savjete kako smanjiti energetski unos, ograničiti konzumaciju božićnih slastica i još mnogo toga.

Pročitaj više

Kako odabrati najbolji biljni protein?

Kako odabrati najbolji biljni protein?

Vegani ne bi trebali propustiti dobrobiti proteinskog praha. Mogu odabrati, na primjer, protein graška, riže, soje, konoplje ili višekomponentni protein. Koji je najbolji i kako povećati njegovu apsorpciju?

Pročitaj više

Kako proteini mijenjaju žensko tijelo i pomažu u mršavljenju?

Kako proteini mijenjaju žensko tijelo i pomažu u mršavljenju?

Proteini nisu samo za sportaše snage. Oni su uobičajena komponenta prehrane i mogu pomoći u mršavljenju, dobivanju mišića i smanjenju želje za slatkim. Saznajte više.

Pročitaj više

Namirnice koje olakšavaju dodavanje proteina vašoj prehrani

Namirnice koje olakšavaju dodavanje proteina vašoj prehrani

Kako jednostavno dodati proteine svojoj prehrani? U današnjem članku ćemo vas upoznati s namirnicama koje su doslovno krcate proteinima. Možda ih već imate u smočnici ili hladnjaku.

Pročitaj više

Je li bolje piti proteinski shake s vodom ili mlijekom?

Je li bolje piti proteinski shake s vodom ili mlijekom?

Trebate li miješati protein u prahu s vodom ili mlijekom? To je pitanje koje je podijelilo društvo. Danas ćemo pobliže pogledati koja svojstva imaju ovi napitci. Zahvaljujući tome saznat ćete što ima više prednosti.

Pročitaj više

Preporučeni proizvodi